ZASADY  REKLAMACJI, GWARANCJI I ZWROTÓW PRODUKTÓW

 

 W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Kontakt ze sprzedawcą

W przypadku stwierdzenia niezgodności otrzymanego produktu z zawartą umową kupna-sprzedaży prosimy o kontakt listowny lub mailowy w celu rozwiązania problemu. Sposób rozwiązania problemu lub ewentualnego rozstrzygnięcia sporu precyzują obowiązujące przepisy prawa.

 1. Formularz zwrotu/reklamacji
  Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady. 

  3.Odesłanie produktu
  Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

  4. Wysyłka
  Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
  Tulove Agnieszka Pożyczka
  Gębarzów-Kolonia 17i
  26-640 Skaryszew 

 

Gwarancja

 Na zakupione na naszych aukcjach produkty udzielamy gwarancji producenta. Jej długość jest zależna od produktu. W celu precyzyjnego ustalenia okresu gwarancji na dany produkt prosimy o kontakt mailowy przed dokonaniem zakupów.

  

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami. Warunkiem uwzględnienia odstąpienia od umowy jest niezwłoczna wysyłka zakupionego towaru w stanie nienaruszonym wraz z dokumentem sprzedaży. Zwrot środków pieniężnych nastąpi niezwłocznie po odebraniu przez nas przesyłki i stwierdzeniu braku śladów użycia produktu. Zwrotu środków dokonujemy w postaci przelewu bankowego. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy uwzględnienia odstąpienia od umowy w przypadku otwarcia zapieczętowanych produktów higienicznych lub kosmetyków oraz zmniejszenia bądź odmowy zwrotu kosztów zakupu towaru w przypadku zmniejszenia wartości rzeczy będącego wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Tulove Agnieszka Pożyczka
Gębarzów-Kolonia 17i
26-640 Skaryszew

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

Close Koszyk
Close Ulubione
Close

Close
Menu
Kategorie