W czym nosić dziecko latem.

Mamy nadzieję, że zimne dni odeszły na jakiś czas w niepamięć :)

Słupki na termometrach rosną, nareszcie będzie można wyjść z rodziną na spacer i cieszyć się słońcem, ciepłem. Ja uwielbiam takie dni, wiosna, lato dla mnie mogłoby być cały rok. 

Jak robi się cieplej, nie jedna mama zadaje sobie odwieczne pytanie: jak ubrać w taką pogodę dziecko? Zarówno do wózka jak i do chusty. 

czytaj całość »
Jak nosić dziecko w chuście na zewnątrz zimą?

Powrót zimy. Oczywiście dzieci się cieszą na każdy spadający płatek z nieba, można wtedy się świetnie bawić, ślizgać, zjeżdżać z górki, rzucać się śnieżkami, lepić bałwana. Zazwyczaj zabawy jest co nie miara i dzieci nie chcą wracać do domu. Jedyna siła, aby ich przegonić z podwórka to mróz i zimne rączki W czasach dzisiejszej izolacji, bardzo ważne jest, aby dzieci małe i te duże korzystały ze świeżego powietrza i nabierały odporności.

Dla młodych mam częstą przeszkodą w zabawach na śniegu jest młodsze rodzeństwo, które jeździ jeszcze w wózku, a z nim po śniegu trudno. Zejście po schodach z bloku też nie należy do najprostszych czynności. Ogólnie panuje przekonanie, że dziecko na spacery musi być w wózku. Dzisiejszym postem chciałabym Wam pokazać, że spacery z małymi dziećmi w chuście, czy też nosidle, to na zimę i śnieg super rozwiązanie.

czytaj całość »
Super prezent

Pomysł na Super-Prezent

Czy kupiłaś/kupiłeś już prezent dla najbliższych na święta? Pewnie, jak większość z nas, w natłoku codziennych zajęć, nie znalazłaś/eś jeszcze czasu, aby się nad tym zastanowić. A czasu coraz mniej…

Pamiętaj, że pozostawiając tę decyzję na sam koniec świątecznych przygotowań skazujesz się niejako na mocno ograniczony wybór, a w konsekwencji często mało atrakcyjny i nieprzemyślany prezent dla najbliższych. A przecież nie o to chodzi, aby wręczyć go tylko po to, żeby dać cokolwiek. Czy nie lepiej ofiarować coś, co z pewnością się przyda obdarowanemu i np. ułatwi mu codzienne życie oraz będzie sprawiało ogromną radość? Zdecydowanie tak.

czytaj całość »
Sploty tkanin chustowych
Sploty tkanin chustowych... Jakie są? Czym się różnią? Które powinnam wybrać dla siebie??
Dziś chciałabym Wam troszkę opowiedzieć o splotach używanych w tkaninach chustowych. Czy umiałybyście je rozróżnić tylko dotykając tkaninę? W gruncie rzeczy nie jest to takie proste, szczególnie w przypadku splotów rzadziej spotykanych. Sploty poza tym, że inaczej wyglądają to charakteryzują się również innymi właściwościami podczas ich użytkowania...
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl