Super prezent

Pomysł na Super-Prezent

Czy kupiłaś/kupiłeś już prezent dla najbliższych na święta? Pewnie, jak większość z nas, w natłoku codziennych zajęć, nie znalazłaś/eś jeszcze czasu, aby się nad tym zastanowić. A czasu coraz mniej…

Pamiętaj, że pozostawiając tę decyzję na sam koniec świątecznych przygotowań skazujesz się niejako na mocno ograniczony wybór, a w konsekwencji często mało atrakcyjny i nieprzemyślany prezent dla najbliższych. A przecież nie o to chodzi, aby wręczyć go tylko po to, żeby dać cokolwiek. Czy nie lepiej ofiarować coś, co z pewnością się przyda obdarowanemu i np. ułatwi mu codzienne życie oraz będzie sprawiało ogromną radość? Zdecydowanie tak.

Jeżeli wśród najbliższych macie rodziców małych dzieci lub przyszłych rodziców, idealnym pomysłem na prezent dla nich będzie chusta lub nosidło do noszenia dzieci. Zadowoleni będą wszyscy – rodzicom łatwiej będzie się opiekować dzieckiem podczas wykonywania innych codziennych czynności, a dziecko otrzyma ogromną dawkę bliskości rodzica, czyli to, czego najbardziej pragnie. A wiosną, gdy zrobi się cieplej, te długie spacery w parku, podczas wypadu za miasto, czy też w górach… komfortowo, przyjemnie i bez wózka. Cudowna perspektywa! Bez obaw, dziecko tak szybko z nich nie wyrośnie, więc posłużą długo, a może nawet przydadzą się przy kolejnym dziecku?

Obawiacie się, czy wybrany produkt spodoba się obdarowanemu? Jest bowiem wiele ich rodzajów i wariantów kolorystycznych. Doświadczony doradca chustowy podpowie Wam, jaki produkt będzie najlepszy, a obdarowany będzie mógł wymienić otrzymany prezent na inny produkt do końca 2019 roku. Atrakcyjną opcją są również bony upominkowe, które będzie można przeznaczyć na dowolny produkt. Dodatkowo przy zakupie nosidła obdarowany otrzyma jego regulację gratis, a przy zakupie chusty – rabat 50% na naukę wiązania. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że Wasz prezent będzie wyjątkowy!

Uwaga Mężowie! Sprawcie swoim żonom i dzieciom cudowny prezent w postaci chusty lub nosidła do noszenia dzieci, a gratis otrzymacie od nich mnóstwo uśmiechów i radości. Będziecie też mogli bardzo łatwo pomóc swoim żonom w opiece nad małymi dziećmi. Wszystko to wróci do Was w postaci wielu korzyści… Sprawdzone! To naprawdę działa!

Co ważne, istnieje możliwość zapakowania zakupionych produktów w eleganckie pudełka prezentowe oraz zapłaty w późniejszym terminie.

Szczegóły promocji dostępne są w Salonie Chust i Nosidełek Tulove, mieszczącym się w Radomiu, przy ulicy Kelles-Krauza 17a lub pod numerem telefonu 510-246-246. Zapraszamy :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl