Doradca chustowy
DORADCA CHUSTOWY

Doradca chustowy to osoba, która ma ukończony kurs doradcy noszenia dzieci w chustach i nosidłach. Osoba ta w sposób profesjonalny nauczy Cię wiązać dziecko w chustę. Po konsultacji z taką osobą będziesz pewna, że Twoje dziecko zawiązane jest w sposób bezpieczny, prawidłowy i przybiera prawidłową pozycję. 

Jeśli masz małe dziecko lub dopiero spodziewasz się dziecka i planujesz chustować swoje maleństwo, ale nie wiesz jak się wiąże bo nigdy tego nie robiłaś? To najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie umówienie się z doradcą noszenia na naukę wiązań. Doradca dopasuje odpowiednie wiązanie dla Twojego dziecka.

 

Jak wygląda taka konsultacja? 

Nauka indywidualna wiązań średnio trwa od 2 do 3godzin. Wszystko zależy od tego jak szybko osoba ucząca się nauczy się prawidłowo wiązać oraz od tego czy uczy się jedna osoba czy może oboje rodziców. 

 

Co muszę wiedzieć przed taką konsultacją?

Tak naprawdę doradca na konsultacji przybliży Ci temat chustowania. Wyjaśni Ci podstawowe słownictwo z tym związanie, z którym możesz się później zetknąć. Wyjaśni Ci jakie są rodzaje chust, rodzaje splotów, powie zapewne jaki splot będzie dla was najlepszy na początku. Opowie Ci o całej idei chustowania więc nie musisz się szczególnie przygotowywać do tej wizyty. Jeśli jednak będziesz mieć jakieś pytania, to napewno doradca postara Ci się na nie odpowiedzieć w sposób rzetelny.

 

Jaką chustę powinnam zakupić przed taką konsultacją?

Przed konsultacją nie zakupuj chusty. Każdy doradca noszenia przywozi na konsultacje różne chusty i po wstępnym wywiadzie z Tobą przekaże Ci do ćwiczeń odpowiednią chustę dla Was. Najczęściej doradcy zostawiają tę chustę na której się będziesz uczyła wiązać na pewien okres, abyś mogła poćwiczyć. Na spotkaniu jeśli będziesz miała taką ochotę będziesz mogła zamówić nową chustę. 

 

Gdzie odbywa się taka konsultacja? Jak daleko musze dojechać?

Nauka chustowania może odbyć się u Ciebie w domu lub w innym miejscu wskazanym przez doradcę, wszystko zależy od Ciebie. Najczęsciej rodzice wybierają jednak swój dom, gdzie czują się swobodnie, gdzie w razie czego mogą nakarmić lub też przewinąć maleństwo. 

 

Ilu wiązań nauczę się podczas konsultacji?

Podczas konsultacji doradca najczęściej uczy 2 wiązań dostosowanych do wieku dziecka. Na początku będziesz miała możliwość zachustować specjalną lalkę doradczą, aby poczuć się pewniej z chustą i poznać etapy wiązania.
Z doświadczenia wiemy, że 2 wiązania wykonane na lalce z doradcą wystarczą, 3 wiązanie robimy już na własnym dziecku. Musisz zdawać sobie z tego sprawę, że wiązanie własnego dziecka nie wygląda identycznie jak na lalce. Jednak to istota żywa, która się rusza, często płacze, Wy rodzice bardziej się stresujecie. Dlatego też na konsultacji, każdy doradca będzie dążył do tego, aby jak najwięcej razy zawiązać chustę na dziecku, a nie na lalce. 

 

Jaki jest koszt konsultacji?

Koszt 2-3godzinnej konsultacji uzależniony jest od miasta z jakiego pochodzisz. Zazwyczaj jest to kwota od 120 do 200zł w większych miastach typu Warszawa. 

 

Jeśli chciałabyś się umówić na konsultację z profesjonalnym doradcą noszenia napisz do nas.

info@tulove.pl

Agnieszka Pożyczka

tel: 510 - 246 - 246

Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich

Radom i całe byłe województwo radomskie.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl