DANE FIRMOWE

 Nazywam się Agnieszka Pożyczka i jestem właścicielem firmy Tulove. Firma została założona przeze mnie z zamiłowania do noszenia. Jestem matką trójki dzieci gdzie najmłodszego już pięcioletniego syna nosiłam ponad 4 lata. Aktualnie godzę prowadzenie firmy  z wychowaniem całej swojej gromadki. Czasem nie jest łatwo, ale dobra opinia, uśmiech dzieci wynagradza cały wysiłek jaki w to wkładam i czas jaki temu poświęcam. Uwielbiam pokazywać nowym, świeżym rodzicom co to jest chustowanie, jak nosić, jak pielęgnować maleństwo. Zawsze staram się przekazać wszystko co najważniejsze.

Akredytowanym Doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich jestem od 2018roku, skończyłam Akademie Noszenia Dzieci, która daje w Polsce uprawnienia do nauczania chustowania w Polsce. W szkole tej cały czas się doszkalamy, bo podobnie jak świat i chustowanie się rozwija, pojawiają się nowe rzeczy na rynku, prowadzone są badania, produkty non stop są testowane i udoskonalane. Moje dyplomy uprawniające mnie do nauki chustowania znajdą Państwo w dolnej zakładce „Certyfikat” lub po kliknięciu tutaj. 

Nazwa Tulove to połączenie polskiego słowa „tul” i angielskiego „love” czyli kochaj. Czyli to wszystko co potrzebuje małe dziecko aby rodzice go tulili i kochali. Chustowanie w całości się na tym opiera, na bliskości ze swoim maleństwem. Możemy swobodnie nosić tuląc dziecko, a do tego mamy możliwość zrobić coś poza tym. Rodzice, którzy mają w domu małe dziecko, które nie schodzi z rąk, uwielbia na nich być na pewno pamiętają czas, kiedy ciężko zrobić przy dziecku cokolwiek innego niż noszenie i bujanie. Dla tych jak i dla reszty rodziców powstały chusty, nosidełka, które niezmiernie pomagają w opiece nad malutkim dzieckiem, pomagają dziecku swobodnie i spokojnie przejść okres bólów brzuszka. Przy noszeniu mamy czas na poświecenie więcej uwagi na przykład starszemu dziecku, ugotowanie obiadu czy wykonywanie innej pracy, nawet tej zarobkowej. Już wyjście z psem z 4 piętra nie jest takie uciążliwe jak wcześniej.

Zapewne każdy z Was kto spróbuje będzie wiedział co miałam na myśli, będzie wiedział dlaczego ja to tak pokochałam, dlaczego wybrałam dla siebie taką drogę życia. Wiązania chust, których uczymy się pod okiem Doradców Noszenia są proste. To Oni pokażą Wam jak to zrobić prawidłowo i na co zwracać uwagę. 

Jeśli podczas procesu zakupowego kiedykolwiek będziecie mieć Państwo jakieś pytania zapraszam do kontaktu. Zawsze z chęcią odpowiadam na Wasze pytania.

Adres

Tulove Agnieszka Pożyczka
Gębarzów-Kolonia 17i

26-640 Skaryszew
NIP: 9482343015

Telefon

510246246

Email

info@tulove.pl

Formularz kontaktowy

Close Koszyk
Close Ulubione
Close

Close
Menu
Kategorie